Koniecznie zapoznaj się z naszą

Ofertą

Wypożyczalnia

u

Holka

czym dysponujemy

Dysponujemy szerokim asortymentem rowerów. Systematycznie rozszerzamy nasze zasoby w oparciu o sugestie klientów dodając egzemplarze renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, a także gwarancji bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy.

Wspieramy rodzimą Polska firmę – KANDS i w naszej ofercie znajdziecie Państwo rowery tego znanego producenta. Wierzymy również w niemiecka niezawodność dlatego posiadamy rowery firmy FOCUS Whistler na wysokiej klasy osprzęcie Deore XT. Dysponujemy również prawdziwymi perełkami jak rowery firm: SCOOT, GT AGRESSOR, GARY FISHER, SPECJALIZED HARD ROCK. Większość naszej floty rowerowej to rowery trekingowe i górskie MTB, ale fani rowerów miejskich też znajda coś dla siebie. Wszystkie rowery posiadają przerzutki w systemie: 3×7, 3×8, 3×9. Dziecięce natomiast: 1×7, 2×7, 3×7. Ramy wykonane z aluminium są lekkie i trwałe.

Rowery jakie można u nas wypożyczyć różnią się przede wszystkim wielkością ramy, najczęściej na kołach 16″, 20″, 24″, 26″, 28″ cali. Dla najmłodszych mamy przygotowane rowerki z podpórkami bocznymi oraz rowerki bez pedałów (tzw. Puky). Wszystkie rowery posiadają osprzęt średniej i wysokiej klasy, takie jak: ACER, ALIVIO, DEORE, DEORE XT. Dzięki temu są lekkie i wytrzymałe co szczególnie przydaje się podczas dłuższych wycieczek. Każdorazowo przed wypożyczeniem sprzęt jest sprawdzany i dopasowywany przez naszych doświadczonych pracowników, a po każdym zwrocie serwisowany.

Nasza oferta nie kończy się tylko na rowerach, posiadamy wyposażenie dla całych rodzin dzięki czemu oszczędzą Państwo mnóstwo czasu i miejsca udając się na wypoczynek w góry. Kaski, foteliki i riksze dla dzieci znajdują się w każdym naszym punkcie.

Dzięki znacznej ilości rowerów jesteśmy w stanie zaopatrzyć w nie grupy zorganizowane. Oferujemy również możliwość dowozu rowerów we wskazane miejsce po uprzednim zgłoszeniu.

 

CENNIK każda rozpoczęta godzina Dzień Doba
Rower 9 zł 38 zł 45 zł
Fotelik Jednorazowo 10 zł
Riksza + rower 15 zł 70 zł 75 zł
Nosidełko turystyczne 25 zł 25 zł
Tandem 18 zł 75 zł 85 zł
2
1
4
3
logo

śledź nas na:

© 2018 STRONA PODGLĄDOWA PRAWA ZASTRZEZONE.

Start typing and press Enter to search