Koniecznie zapoznaj się z naszą

Ofertą

Wypożyczalnia

u

Holka

czym dysponujemy

Dysponujemy szerokim asortymentem rowerów. Systematycznie rozszerzamy nasze zasoby w oparciu o sugestie klientów dodając egzemplarze renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, a także gwarancji bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy.

Wspieramy rodzimą Polska firmę – KANDS i w naszej ofercie znajdziecie Państwo rowery tego znanego producenta. Wierzymy również w niemiecka niezawodność dlatego posiadamy rowery firmy FOCUS Whistler na wysokiej klasy osprzęcie Deore XT. Dysponujemy również prawdziwymi perełkami jak rowery firm: SCOOT, GT AGRESSOR, GARY FISHER, SPECJALIZED HARD ROCK. Większość naszej floty rowerowej to rowery trekingowe i górskie MTB, ale fani rowerów miejskich też znajda coś dla siebie. Wszystkie rowery posiadają przerzutki w systemie: 3×7, 3×8, 3×9. Dziecięce natomiast: 1×7, 2×7, 3×7. Ramy wykonane z aluminium są lekkie i trwałe.

Rowery jakie można u nas wypożyczyć różnią się przede wszystkim wielkością ramy, najczęściej na kołach 16″, 20″, 24″, 26″, 28″ cali. Dla najmłodszych mamy przygotowane rowerki z podpórkami bocznymi oraz rowerki bez pedałów (tzw. Puky). Wszystkie rowery posiadają osprzęt średniej i wysokiej klasy, takie jak: ACER, ALIVIO, DEORE, DEORE XT. Dzięki temu są lekkie i wytrzymałe co szczególnie przydaje się podczas dłuższych wycieczek. Każdorazowo przed wypożyczeniem sprzęt jest sprawdzany i dopasowywany przez naszych doświadczonych pracowników, a po każdym zwrocie serwisowany.

Nasza oferta nie kończy się tylko na rowerach, posiadamy wyposażenie dla całych rodzin dzięki czemu oszczędzą Państwo mnóstwo czasu i miejsca udając się na wypoczynek w góry. Kaski, foteliki i riksze dla dzieci znajdują się w każdym naszym punkcie.

Dzięki znacznej ilości rowerów jesteśmy w stanie zaopatrzyć w nie grupy zorganizowane. Oferujemy również możliwość dowozu rowerów we wskazane miejsce po uprzednim zgłoszeniu.

 

CENNIK każda rozpoczęta godzina Dzień Doba
Rower10 10 zł  40zł 50 zł
Fotelik Jednorazowo 15 zł
Riksza  10 zł 40 zł – zł
Nosidełko turystyczne 30zł 25 zł
Rower elektryczny 60 zł  200zł – zł
2
1
4
3
logo

śledź nas na:

© 2018 STRONA PODGLĄDOWA PRAWA ZASTRZEZONE.

Start typing and press Enter to search